Erzincan ve Doğu da En Yüksek Maaş Promosyon Anlaşmasını Yaptık.


2271 | 09.08.2019
| |

Memur maaş ödemesi ve Promosyon antlaşması Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörlük binasında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adnan Özel, Akbank yetkilileri ve Eğitim Bir Sen Erzincan 2 nolu şube başkanlığı tarafından imzalandı.

Düzenlenen imza töreninde konuşan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi rektör yardımcısı Prof. Dr. Adnan Özel; “anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olması temennisinde bulundu. İmza töreninde konuşan Eğitim Bir Sen Erzincan 2 nolu şube başkan yardımcısı Behram Gül ise; “Eğitim Bir Sen Erzincan 2 nolu şube başkanlığı olarak Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi çalışanlarımız için yetkili sendika olarak Akbank ile Erzincan ve doğu Anadolu bölgesinde en iyi Promosyon anlaşmasına imza atıklarını belirterek, Akbank ile 3 yıllık maaş ve promosyon anlaşmasını Bin 409 personel için 3 yıllık olarak 3 Bin 562 TL ödeme karşılığı imzaladık” dedi

Yapılan anlaşmanın Sendikamıza ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi çalışanlarına hayırlı olmasını temenni eder.

Bu süreçte bizlere destek olan başta Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Akın Levent ve Rektörlük yönetimimize teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dileriz.

Üniversitede yetkili sendika olarak, Üniversitemiz ve çalışanlarımıza kazanımlar elde etmek için çalışmalarımıza etkin bir şekilde devam edeceğiz.

 

http://www.kenthaber24.com/ekonomi/egitim-bir-sen-erzincan-2-nolu-subeden-universite-calisanlarina-h15037.html

 

Erzincan2
Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top